POLIKARBONATAS

\

ŠILNAMIŲ DANGA

Tvirtas ir kokybiškas 4mm arba 6mm polikarbonatas gaminamas Europos rinkai. Šiltnamio dangai naudojamas 4mm arba 6mm kanalinis polikarbonatas garantuoja ypatingą gaminio patvarumą (atsparus smūgiams, krušai) .Atsparus esant temperatūrai nuo -40°C iki +120°C

Polikarbonato plokštės yra populiari medžiaga šiltnamių konstrukcijoms dengti. Šiltnamiams polikarbonato plokštės dažnai naudojamos stogams ir sienoms dengti, dėl kelių svarbių privalumų:

  1. Šviesos pralaidumas: Polikarbonatas yra puikus šviesos praleidimo medžiaga, leidžianti natūraliam saulės šviesos spinduliavimui patekti į šiltnamį. Tai yra svarbu augalų augimui ir vystymuisi.

  2. Šilumos izoliacija: Polikarbonato plokštės turi geras šilumos izoliacijos savybes, todėl ji gali padėti išlaikyti šilumą šiltnamyje. Tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku arba naktį.

  3. Atsparumas smūgiams: Polikarbonatas yra atsparus smūgiams, todėl jis gali išlaikyti savo vientisumą ir atlaikyti kritulius ar kitus išorinius poveikius.

  4. Lengvumas: Polikarbonatas yra lengva medžiaga, todėl lengva tvarkyti ir montuoti. Tai taip pat sumažina statinės apkrovos naštą.

  5. Ilgaamžiškumas: Polikarbonato plokštės yra atsparios korozijai ir daugeliui cheminių medžiagų, todėl jos gali tarnauti ilgą laiką be būtinybės keisti.

  6. Įvairios formos ir dydžiai: Polikarbonato plokštės yra prieinamos įvairiose formose, dydžiuose ir spalvose, suteikdamos dizaino galimybes ir pritaikymo galimybes.

Kai renkatės polikarbonato plokštes šiltnamiui, būtina atkreipti dėmesį į tokias savybes kaip šilumos izoliacija, šviesos pralaidumas, plokščių storis ir kiti techniniai parametrai. Taip pat svarbu laikytis gamintojo rekomendacijų dėl montavimo ir priežiūros, kad būtų užtikrintas optimalus jų veiksmingumas šiltnamyje.