ŠILTNAMIUKAS                                                            
 
     

 Emai:siltnamiukas@gmail.com  Tel: 860840690   

ŠILTNAMIAI  PIGIAU AKCIJA!

 

 

 


 

 

ŠILTNAMIUKAS

Parduodame pigiau šiltnamius iš keturkampio vamzdžio.Pas mus platus pasirinikimas,todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą.

AGRO TITAN ( Dvigubas cinkuotas plienas)

Šiltnamis "AGRO TITAN" tai- pati stipriausia konstrukcija šiltnamių pasaulyje. KOKYBĖ nr 1! Aprašymas: Tai titaninis šiltnamis norintiems stipriausio ir kokybiškiausio šiltnamio. Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiui naudojami aukštos kokybės, plieniniai, cinkuoti ,kvadratiniai vamzdžiai 20×40 mm atstumas tarp arku 67cm . Lankai yra išlenkti iš vientiso metalo,todėl yra ypač tvirti.Šiltnamis skiriasi nuo kitų yra tvirtesni ir lengviau surenkami. Šiltnamio surinkimui, nereikia nei specialių įgūdžiu, nei daug laiko . Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas. Gali būti montuojamas kartu su pamatiniu pagrindu. Dengiami kokybiška polikarbonatine danga .

AGRO PLIUS

Šiuo metu populiariausia prekė šiltnamis"AGRO PLIUS" (Naujiena) Vertinantiems kokybę! Aprašymas: Šiltnamis "AGRO "sukurtas, kaip ekonomiškas ir tvirtas už prieinamą kainą kiekvienam sodininkui.Patogus ir praktiškas šiltnamis . “AGRO “šiltnami renkasi žmonės, kuriems svarbi kokybė ir geras užaugintas derlius. Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse. Tvirtinamas specialiais T formos keturkampiais vamzdžiais į gruntą,todėl nereikalingas pamatas.Šiltnamis ilginasi kas 2 metrus 4,6,8,10 ir.... Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiui naudojami aukštos kokybės, plieniniai, cinkuoti ,kvadratiniai vamzdžiai 20×20 mm atstumas tarp arku 67cm . Lankai yra išlenkti iš vientiso metalo,todėl yra ypač tvirti.Šiltnamis skiriasi nuo kitų yra tvirtesni ir lengviau surenkami. Šiltnamio surinkimui, nereikia nei specialių įgūdžiu, nei daug laiko .( Dėmesio šiltnamio transportavimui reikalingas krovininis transportas !!!) Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas. Gali būti montuojamas kartu su pamatiniu pagrindu.

AGRO CLASIC

Tvirtas ir išskirtinis šiltnamis, kurio karkasas pagamintas iš kvadratinių cinkuotų vamzdžių. Tvirtas ir išskirtinis šiltnamis, kurio karkasui naudojami uždari vamzdžiai. Šių vamzdžių dėka šiltnamio konstrukcija labai tvirta ir ilgaamžė. Šiltnamis yra pritaikytas atšiaurioms sąlygoms, todėl jo nereikia išmontuoti. KARKASAS Šiltnamio rėmai pagaminti iš aukštos kokybės plieninių cinkuotų keturkampių vamzdžių. Lankams naudojami 20mm x 40mm vamzdžiai, Lankai yra išlieti iš vientiso metalo, tai lemia ilgaamžiškumą. DAUGIAU ARKŲ Atstumas tarp arkų lankų yra sumažintas ik 65cm. Tai reiškia, kad šiltnamis tvirtesnis ir šiltnamio danga laikosi tvirčiau, yra atsparesnė smūgiams. * Abiejuose šiltnamio galuose yra orlaidės, kurios garantuoja geresnį vėdinimąsi ir užtikrina puikų augalų augimą. * Su pagrindu ir tvirtinimo kojomis. Dangai naudojamas 4mm arba 6mm polikarbonatas. Gali būti montuojamas kartu su pamatiniu pagrindu.

AGRO PREMIUM

Premium šiltnamio karkasas gaminamas iš cinkuoto, keturkampio profilio 25x25mm, surenkamas iš vientiso uždaro cinkuoto keturkampio vamzdžio , atstumas tarp lankų 1m, polikarbonatinė danga tvirtinama plieninių juostų pagalba, durys ir orlaidės abiejuose galuose. Poreikiui esant ,galime sumažinti atstumą tarp lankų per pus kas 50cm.

ŠILTNAMIS SODAS

Šiltnamis SODAS ypatingas tuom, kad jo plotis 3 metrai, o sienos aukštis, net 1,8 m. Šiuo šiltnamiu patogu naudotis, dėl namuko formos augalams yra daugiau vietos augti į viršų . Aukštis net 2.62m.

AGRO STANDART

Tai labai lengvai surenkamas šiltnamis, jo rėmas pagamintas iš keturkampio 20x20 mm. cinkuoto vamzdžio (sienelių storis 1,mm), arkos gaminamos iš vientiso ( be sujungimų ) vamzdžio, o priekinė ir galinė šiltnamio dalis jau suvirinta gamykloje. Surinkinėjant tokį šiltnamį telieka arkas, priekinę ir galinę šiltnamio dalį sujungti skersiniais ir dengti dangą. Durys ir orlaidės abiejuose šiltnamio galuose. Arkos 1m. atstumu. Ekonomiškiausias iš kvadratinių vamzdžių šiltnamis.

AGRO EKO

EKONOMINĖS KLASĖS ŠILTNAMIS ATSTUMAS TARP ARKU 1M Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiui naudojami aukštos kokybės, plieniniai, cinkuoti ,kvadratiniai vamzdžiai 20×20 mm atstumas tarp arku 1m . Lankai yra išlenkti iš vientiso metalo,todėl yra tvirti .Šiltnamis skiriasi nuo kitų yra tvirtesni ir lengviau surenkami. Šiltnamio surinkimui, nereikia nei specialių įgūdžiu, nei daug laiko . Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas. Šiltnamiai gali būti montuojami su pamatiniu pagrindu.

KOMPAKT (2m plotis)

KOMPAKTIŠKAS ŠILTNAMIS 2M PLOČIO (Stiprus, lengvas rinkimas ,aukštos kokybės) Šiltnamis KOMPAKT pagamintas iš cinkuoto kvadratinio vamzdžio 20 * 20 mm. Storis sienelių 1 mm. Visi vamzdžiai iš išorės ir iš vidaus yra padengti cinku, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse. Tvirtinamas specialiais T formos keturkampiais vamzdžiais į gruntą,todėl nereikalingas pamatas. Šiltnamis gali būti padidintas, iki 6m, 8m, 10m ir tt Šiltnamio plotis 2,04m Aukštis 2m Sniego apkrova 100 kg / m2. Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas.

ELIT

ŠILTNAMIS “ELIT” SIAURESNIS IR AUKŠTESNIS ŠILTNAMIS. Aprašymas: Šiltnamis "ELIT" Šiltnamio aukštis net 2,35.m, o plotis 2,5.m.Tvirtas atstumas tarp arku sumažintas iki 66cm plius guminės tarpinės. Šis modelis yra pagamintas iš keturkampio, uždaro cinkuoto vamzdžio,todėl kokybė yra stipriausia rinkoje.Cinkuotas -plius su aliuminio priemaišomis tarnaus ilgus metus.Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse.Tvirtinamas į žemę specialiais keturkampiais vamzdžiais , todėl nereikalingas pamatas.Šiltnamis ilginasi kas 2 metrus. Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiui naudojamas aukštos kokybės CINKUOTI keturkampiai vamzdžiai 30×20 mm lankams bei 30×30 mm pagrindui . Lankai yra išlenkti iš vientiso metalo,todėl yra ypač tvirtas. Atstumas tarp lankų kas 66cm .Šiltnamio surinkimui nereikia nei specelių įgūdžių nei daug laiko .( Dėmesio šiltnamio transportavimui reikalingas krovininis transportas !!!) Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas.

TRIOŠKA

Šiltnamis „Dačnaja-Trioška“ Pristatome naujos kartos šiltnamį „Dačnaja Trioška“. Pirmą kartą šiltnamio karkaso vietose, kurioms tenka didžiausia apkrova, buvo panaudotas platus sutvirtintas profilis, galintis išlaikyti didelio sniego dangos slėgį. Dėl šio naujo plataus profilio reikia mažiau detalių, šiltnamį lengviau surinkti, padidėjo konstrukcijos laikančioji geba, išlaikant tą pačią gaminio kainą. Šiltnamio plotis pritaikytas trims lysvėms, jis suprojektuotas taip, kad būtų galima patogiai įrengti papildomus priedus. Sniego apkrova net 180 kg/m2. Cinkuoto profilio storis (1mm). Rinkinyje guminės tarpinės. Tai -naujas perspektyvus aukštos kokybės šiltnamio modelis už nedidelę kainą. • Šiltnamio ilgį galima pasirinkti pagal individualius pirkėjo poreikius. • Šiam šiltnamiui nereikia pamatų. Jis įtvirtinamas grunte, įkasant specialius T formos karkaso galus. Šiltnamio „Dačnaja Trioška“ matmenys aukštis – 2,1 m plotis – 3,0 m ilgis – 4; 6; 8 m ir t.t Šiltnamis „Dačnaja Trjoška“ skirtas sukurti mikroklimatą, tinkamą auginti sodo ir daržo kultūras sodo ir sodybų sklypuose. Šiltnamio ilgis parenkamas pagal pirkėjo pageidavimus. Galima įsigyti papildomus paketus su prailginimo intarpais (bazinis statinio ilgis – 2 m). Padengiamo grunto plotis priklauso nuo šiltnamio ilgio. Surinkto šiltnamio karkaso aukštis – 2,2 m. Šiltnamio karkasas pagamintas iš cinkuotos geležies, surenkamas, pritvirtinant varžtais ir veržlėmis. Pamatas nereikalingas, tačiau jį galima įrengti. Tvirtinamas, įkasant į gruntą specialios formos karkaso galus. Į statinio komplektą įeina visi dangai pritvirtinti reikalingi elementai. Šiltnamio dangą galima pasirinkti pagal individualius poreikius. Yra dvi durų angos priešinguose statinio galuose su durimis ir orlaide.

EKO

Siūlome galimybę, įsigyti šiltnamį,už pačią geriausią kainą !!! Šiltnamis “EKONOM" -pigiausia šiltnamių pagal polikarbonato asortimentą Lietuvoje . APRAŠYMAS: Šiltnamiai Dačnaja “EKONOM “yra šiltnamio Dačnaja ekonominis variantas.Tai vienas iš ekonomiškiausių šiltnamių rinkoje.Tai patvirtina žėmiausia tokio tipo šiltnamio kaina rinkoje. Šiltnamio ilgis gali būti: 4, 6, 8, 10, 12 metrų.Su papildomais prailginimais, ilgis šiltnamiuose padidėja iki reikiamo dydžio pirkėjui.Durys ir ventiliacinės orlaidės abejuose pusėse.Šiltnamis tvirtinamas į žemę ,naudojant specialius T formos profilius,todėl nereikalingas pamatas. Šiltnamis "EKONOM" tinka vietovėms, kuriose yra tiek maža ,tiek didelė sniego apkrova. PAGAMINTAS: Pagamintas iš 0,8mm omega tipo,cinkuotų profilių. Tokia šiltnamio konstrukcija suteikia gaminiui tvirtumą bei stabilumą . Cinkas apsaugo metalą nuo korozijos ,todėl puikiai tinka Lietuvos klimatui.Gamintojas suteikia 5 metų GARANTIJA visai šiltnamio konstrukcijai.

BETA

Surenkamas šiltnamis iš kvadratinio vamzdžio . Dar vienas naujas imonės “VOLIA” gaminys? Tai turėtų suteikti turtingą derlių, kad būtų patogu naudoti ir atlaikytu sniego apkrovas, atitinkančias regijono, kuriame statysite šiltnamį. Į naują šiltnamį "Beta" yra atsižvelgta į visus šiuos reikalavimus! Šiltnamio karkasas "Beta" yra pagamintas iš patvaraus cinkuoto vamzdžio 25x25 atsumas tarp arku 1m. Dengiamas polikarbonatine danga ,kuri sukuria idealų mikroklimatą augalams šiltnamyje. Arkinė šiltnamio forma ,neleidzia kauptis sniegui.Abiejuose šiltnamio galuose yra durelės, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidė. • Šiltnamio ilgį galima pasirinkti pagal individualius pirkėjo poreikius. • Šiam šiltnamiui nereikia pamatų. Jis įtvirtinamas grunte, įkasant specialius T formos karkaso galus. Šiltnamio „Beta“ matmenys aukštis – 2,1 m plotis – 3,0 m ilgis – 4; 6; 8 m ir t.t Polikarbonato plokštėms suteikiama 10 metų gamintojo garantija nuo lūžimo, dėl oro sąlygų pokyčių ar krušos .

GASPADORIUS

LIETUVIŠKAS ŠILTNAMIS GASPADORIUS Erdvus, aukštas ir itin patvarus šiltnamis " GASPADORIUS " parduodamas KOMPLEKTE su cinkuotu pamatiniu pagrindu ir durimis ( su orlaidėmis ) ABIEJUOSE šiltnamio galuose. Lengvai surinkę šiltnamį, jį pastatysite savo sklype be didesnio vargo. Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų - šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų "kojas" su skersinukais ( jos jau yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio kojos neleis vėjui jo pajudinti, o cinkuoto plieno pamatas suteiks šiltnamiui papildomo stabilumo. Šiltnamio aukštis yra net 2,25m. todėl jį labai vertina tikri daržininkai, nes šiame šiltnamyje be jokio vargo auga aukštaūgiai agurkai ar pomidorai. Durys yra sustiprintos papildomais skersiniais, kad nebūtų „gumines“ į duris įmontuotos tvirtos metalinės rankenos, kurios tarnaus tikrai ne vienerius metus. Prie šiltnamio prikomplektuoti kabliai, naudojami užkabinti atidarytas duris, kad jų nedaužytų vėjas. Abiejuose šiltnamio galuose yra dureles, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidė. Dėka durų abiejuose galuose, jus galesite šiltnamį pertverti ir skirtingose pusėse auginti skirtingas daržoves. Polikarbonato plokštėms suteikiama 10 metų gamintojo garantija nuo lūžimo, dėl oro sąlygų pokyčių ar krušos .

GASPADINĖ

Naujas lietuviškas polikarbonatinių šiltnamių šeimos narys - šiltnamis GASPADINĖ. Erdvus, funkcionalus, lengvai surenkamas ir puikaus estetinio vaizdo šiltnamis. Šiltnamio GASPADINĖ aukštis - 2,42 m, plotis - 2,64 m, ilgis - 4, 6, 8, 10 m ir tt. ( šiltnamis ilginasi po du metrus). Šiltnamis parduodamas komplekte su dvejomis durimis abiejuose šiltnamio galuose , su sustiprintu pamatiniu pagrindu, išpjaustytais pagal reikiamus matmenis polikarbonatiniais lapais ( naudojama tik sertifikuota danga), difuzine juostele ir visais reikalingais priedais. Įsigiję šiltnamį,jį be vargo sustatysite ir patys- gausite smulkią bei išsamią montavimo instrukciją, karkasą, kurio, net ir smulkiausia detalė bus sunumeruota. Mums ne tas pats kaip sekasi mūsų klientui, įsigijusiam mūsų šiltnamį, todėl net smulkiausia detalė apgalvota, kad ne tik jūsų giminaitis, bet ir kaimynas užsinorėtų tokio paties šiltnamio !

MYTHOS

Pagaminti iš aliuminio profilių, cinkuoto plieno profilių ir susilenkančių į profilius kanalinių polikarbonato plokščių. Polikarbonatas turi uv apsauga ir yra aukštos kokybės.Atsparus krušai ir saulės spinduliams. Šiltnamis puikiausiai tinkantis, norintiems mažo ir tvirto šiltnamio.

Dvuška

Šiltnamis „Dačnaja Dvuška“. Dėl nedidelių matmenų (šiltnamio plotis – 2 m) puikiai tinka nedideliam sodo sklypui. „Dačnaja Dvuška“ – garantuotas gausus derlius nedideliame plote bet kokiomis oro sąlygomis! Šiltnamis „Dačnaja Dvuška“ • • Šiltnamio karkasas pagamintas iš cinkuotos geležies, surenkamas, sutvirtinant sraigtais ir veržlėmis. • Surinkto karkaso aukštis – 2,2 m. • Šiltnamio ilgį galima pasirinkti pagal individualius poreikius. • Pamatas nereikalingas. Statinys įtvirtinamas, įkasant į gruntą specialius T formos karkaso galus. Šiltnamio „Dačnaja Dvuška“ matmenys: Aukštis – 2,2 m Plotis – 2,0 m Ilgis – 4; 6; 8 m Šiltnamis „Dačnaja Dvuška“ skirtas sukurti mikroklimatą, tinkamą auginti sodo ir daržo kultūras sodo ir sodybų sklypuose. Šiltnamio ilgis parenkamas pagal pirkėjo pageidavimus. Galima įsigyti papildomus paketus su prailginimo intarpais (bazinis statinio ilgis – 2 m). Padengiamo grunto plotis priklauso nuo šiltnamio ilgio. Surinkto šiltnamio karkaso aukštis – 2,2 m. Šiltnamio karkasas pagamintas iš cinkuotos geležies, surenkamas, pritvirtinant varžtais ir veržlėmis. Pamatas nereikalingas, tačiau jį galima įrengti. Tvirtinamas, įkasant į gruntą specialios formos karkaso galus. Į statinio komplektą įeina visi dangai pritvirtinti reikalingi elementai. Šiltnamio dangą galima pasirinkti pagal individualius poreikius. Yra dvi durų angos priešinguose statinio galuose su durimis ir orlaide.

DUM 2

Šiltnamiai Dačnaja DUM 2 yra vienas iš ekonomiškiausių šiltnamių rinkoje. Tai patvirtina geros kainos ir kokybės santykis. Tvirtas ir kokybiškas šiltnamio karkasas, tarnaus daugelį sezonų ir atlaikys atšiauriausias žiemas ir sniego apkrovas. Sniego apkrova 120 kg/m2. Cinkuoto profilio storis 0,8mm. Rinkinyje guminės tarpinės. Šiltnamio įvirtinimui į žemę, nereikalingi papildomi tvirtinimai, nes komplektacijoje jau yra T formos profiliai, kurie užsikasa į žemę. Omega pofilio arkos išdėstytos net kas 50 cm., tai šiltnamiui suteikia įpatyngo tvirtumo. Šiltnamio ilgis gali būti: 4, 6, 8, 10, 12 metrų.Su papildomais prailginimais, ilgis šiltnamiuose padidėja iki reikiamo dydžio pirkėjui.Durys ir ventiliacinės orlaidės abejuose pusėse.

PRAMONINIAI ŠILTNAMIAI

Gaminame pramoninius šiltnamius iš profilio bei cinkuoto keturkampio vamzdžio.Šiltnamis „Fermer“ suprojektuotas ir pagamintas pagal Statybos normas ir taisykles 2.10.04-85, skirtas auginti žemės ūkio kultūras pramoniniu būdu stambiuose ūkiuose. Tačiau šį šiltnamį galima pritaikyti ir kitiems tikslams: naudoti kaip sandėlį, garažą, gamybines patalpas, baseino uždangalą ir kt. Šiltnamyje „Fermer“ įrengus šildymą, augalus galima auginti ištisus metus. Šiuo tikslu šiltnamio konstrukcijoje numatyta galimybė panaudoti šiuolaikines šilumą izoliuojančias medžiagas, kurios gerokai sumažins šildymo išlaidas. Polikarbonatinį šiltnamį „Fermer-7.5“ (7,5 m pločio) galima sujungti su tambūru – tai bus papildoma priemonė šilumai sulaikyti statinio viduje šaltu metų laiku. Galime pasiūlyti pramoninius šiltnamius, pagamintus iš kvadratinio ,cinkuoto vamzdžio. Daugiau informacijos telefonu.

STRĖLĖ

Ant jo gali užsilipti ir 10 stiprių vyrų, šiltnamis tikrai nesubyrės. APRAŠYMAS: “STRĖLĖ“ idealiai tinka snieguotom žiemom. Kiekvienas lankas sustiprintas ir gali atlaikyti iki 700 kg sniego apkrovą. Ribinė sniego apkrova šiltnamyje - 450 kg/m2 .Šiltnamis pagamintas iš tvirtos cinkuoto profilio 1mm.Jo aukštis yra puikus aukštiems augalams ,o plotis yra optimalus dviem lysvėm. Šiltnamis su polikarbonato danga " STRĖLĖ " gali būti įmontuojamas be pamato – tiesiog į žemę užkasami T- formos profiliai . Rėmas karkaso pagamintas iš tvirto metalo, tik poto dengiamas cinku kas itakoja gaminio ilgaamžiskumą ir atsparumą korozijai.Tokia šiltnamio konstrukcija suteikia gaminiui tvirtumą bei stabilumą . Durys ir ventiliacinės orlaidės abejuose pusėse.

OPTIMA

• Kiekviena šiltnamio arka atlaiko iki 500 kilogramų sniego apkrovą. • Šiltnamis "OPTIMA" atlaiko ir stipriausius vėjo gūsius. • Karkaso profilių storis 1 mm. Profilių plotis - 6 cm. • Šiltnamio karkaso profiliai cinkuoti po gamybos proceso, todėl pjūvių ir gręžimo vietos nerudys. • Abiejuose šiltnamio galuose - durys ir orlaidės. • Gaminys "OPTIMA" žiemą Jums tarnaus kaip malkinė ar sandėliukas. Šiltnamio „OPTIMA“ karkasas pagamintas is stiprių metalinių cinkuotų profilių – 4 metrų ilgio šiltnamio karkasas sveria 95 kilogramus. TAI STIPRIAUSIAS ŠILTNAMIS LIETUVOS RINKOJE. Dengiamas 4 mm storio vokiška arba austriška polikarbonatine danga. Užstatomas žemės plotas priklauso nuo šiltnamio ilgio. „OPTIMOS“ aukštis – 2,1 metro. Plotis – 3 metrai. Šiltnamio ilgis, priklausomai nuo Jūsų poreikio, gali buti 2, 4, 6, 8 metrai ( šiltnamis ilginasi po 2 metrus). Šiltnamio karkasas renkamas varžtų ir veržlių pagalba. Veržlės veržiamos 8 (M5 varžtų dydis )dydžio rakteliu. Statomas ant pamato ( jeigu toks jau yra ) arba, kas labai patogu, tvirtinamas įkasant karkaso kojas i gruntą. Nereikalingi JOKIE mediniai, betoniniai ar skardiniai pamatai. Abiejuose šiltnamio galuose yra sustiprintos durys ir orlaidės – jų tikrai neišlauš vėjas. Atidarytos durys ir orlaidės - užsifiksuoja, jog jų neklibintų vėjas. Dėka durų abiejuose galuose, jus galesite šiltnamį pertverti ir skirtingose pusėse auginti skirtingas daržoves.

NOVATOR

Šiltnamis "Novator "sukurta, kaip ekonomiškas ir už prieinamą kainą kiekvienam sodininkui.Patogus ir praktiškas šiltnamis už nedidelią kainą. Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse. Šiltnamis kokybę,skiriasi nuo kitų. Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiui naudojamas aukštos kokybės plieniniai keturkampiai vamzdžiai 20×20 mm lankams bei 40×20 mm pagrindui . Lankai yra išlieti iš vientiso metalo,todėl yra ypač tvirtas. Šiltnamio surinkimui nereikia nei specelių įgūdžių nei daug laiko .( Dėmesio šiltnamio transportavimui reikalingas krovininis transportas !!!) Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas.

GAMPRĖ

Medžiaga: Aliuminis/6 mm daugiasienis polikarbonatas; Austrijoje pagaminta polikarbonatinė kamerinė 6 mm danga, pasižymi atsparumu UV (ultravioletiniams spinduliams). Dangos šviesos pralaidumas yra 82%. Polikarbonatas yra ypatingai atsparus smūgiams, jam pagaminti yra naudojamos smūgiams atsparios apsauginės detalės. Kanalinio polikarbonato plokštės nepaprastai atsparios plėšimui, krušai ir yra lengvai perdirbamos. Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą bei išskirtines izoliacines savybes. Šiltnamyje iš aliuminio profilių ir polikarbonato plokščių yra geresnis mikroklimatas – jame būna apie 20% daugiau šviesos, negu tradiciniame šiltnamyje, kuris dengtas polietilenine plėvele. Stogo langai ir durys užtikrina gerą oro cirkuliaciją, o pasirinkus automatines vėdinimo ir laistymo sistemas, šiltnamis pats palaikys reikiamą mikroklimatą. Šiltnamio konstrukcijoje yra suprojektuoti stoglangiai ventiliacijai, lengvai darinėjamos dviejų dalių durys, o stogo kraštuose įrengti latakai lietaus vandeniui rinkti. Konstrukcija yra tvirta ir tinkama mūsų nelepioms meteorologinėms sąlygoms.

4m. PLOČIO ŠILTNAMIS ( Aukštas )

Šiltnamis iš uždaro tipo kvadratinių vamzdžių diametro 40cm.x 20cm. Tai patvirtina ypatingas šiltnamio tvirtumas. Tvirtas ir kokybiškas šiltnamio karkasas, tarnaus daugelį sezonų ir atlaikys atšiauriausias žiemas ir sniego apkrovas. .Šiltnamis cinkuotas,todėl nebijo drėgmės. Dengiamas 4 arba 6 mm polikarbonatine danga . Šiltnamio aukštis 2.70m.


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie