ŠILTNAMIUKAS                                                            
 
     

 Emai:siltnamiukas@gmail.com  Tel: 860840690   

ŠILTNAMIAI  PIGIAU AKCIJA!

 

 

 


 

 

ŠILTNAMIUKAS

Parduodame pigiau šiltnamius iš keturkampio vamzdžio.Pas mus platus pasirinikimas,todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą.

ELIT15m2

ELIT 15m2

Išskirtinis šiltnamis ELIT

ŠILTNAMIS “ELIT”
SIAURESNIS IR AUKŠTESNIS ŠILTNAMIS.
Aprašymas:
Šiltnamis "ELIT" Šiltnamio aukštis net 2,35.m, o plotis 2,5.m.Tvirtas atstumas tarp arku sumažintas iki 66cm plius guminės tarpinės. Šis modelis yra pagamintas iš keturkampio, uždaro cinkuoto vamzdžio,todėl kokybė yra stipriausia rinkoje.Cinkuotas -plius su aliuminio priemaišomis tarnaus ilgus metus.Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse.Tvirtinamas į žemę specialiais keturkampiais vamzdžiais , todėl nereikalingas pamatas.Šiltnamis ilginasi kas 2 metrus.
Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiui naudojamas aukštos kokybės CINKUOTI keturkampiai vamzdžiai 30×20 mm lankams bei 30×30 mm pagrindui . Lankai yra išlenkti iš vientiso metalo,todėl yra ypač tvirtas. Atstumas tarp lankų kas 66cm .Šiltnamio surinkimui nereikia nei specelių įgūdžių nei daug laiko .( Dėmesio šiltnamio transportavimui reikalingas krovininis transportas !!!)
Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas.
Dengiamas:
Polikarbonatas – tai skaidrus polimeras, pasižymintis ypatingai aukštu atsparumu smūgiams, net esant ir žemoms temperatūroms, mechaniškai tvirtas, gerų dielektrinių savybių, atsparus radiaciniam spinduliavimui bei UV (ultravioletinių) spindulių poveikiui.Tai-pažangi šiltnamių dengimo medžiaga, kuri savo apsauginėmis savybėmis žymiai pranoksta stiklą.Polikarbonato lakštų kanalų konstrukcija sklaido saulės spindulius, todėl sumažėja poreikis dirbtinai sukurti pavėsį, kuris būtinas vasarą saulėkaitoje.Atsparus esant -40 ir +130 laipsnių temperatūrai.Gamintojas suteikia 10 metų garantija.


Kaina:
550 €
PVM 21%
95,45 €

Su pašto ir administravimo mokesčiaisNuostatos ir sąlygos - Siuntimo pranešimas
 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie