ŠILTNAMIUKAS                                                            
 
     

 Emai:siltnamiukas@gmail.com  Tel: 860840690   

ŠILTNAMIAI  PIGIAU AKCIJA!

 

 

 


 

 

ŠILTNAMIUKAS

Parduodame pigiau šiltnamius iš keturkampio vamzdžio.Pas mus platus pasirinikimas,todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą.

KOMPAKT 16m2

KOMPAKT 16m2

Kompaktiškas šiltnamis 2m. pločio

KOMPAKTIŠKAS ŠILTNAMIS 2M PLOČIO
(Stiprus, lengvas rinkimas ,aukštos kokybės)
Šiltnamis KOMPAKT pagamintas iš cinkuoto kvadratinio vamzdžio 20 * 20 mm. Storis sienelių 1 mm. Visi vamzdžiai iš išorės ir iš vidaus yra padengti cinku, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse. Tvirtinamas specialiais T formos keturkampiais vamzdžiais į gruntą,todėl nereikalingas pamatas.
Šiltnamis gali būti padidintas, iki 6m, 8m, 10m ir tt
Šiltnamio plotis 2,04m
Aukštis 2m
Sniego apkrova 100 kg / m2.
Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas.
Dengiamas:
Polikarbonatas – tai skaidrus polimeras, pasižymintis ypatingai aukštu atsparumu smūgiams, net esant ir žemoms temperatūroms, mechaniškai tvirtas, gerų dielektrinių savybių, atsparus radiaciniam spinduliavimui bei UV (ultravioletinių) spindulių poveikiui.Tai-pažangi šiltnamių dengimo medžiaga, kuri savo apsauginėmis savybėmis žymiai pranoksta stiklą.Polikarbonato lakštų kanalų konstrukcija sklaido saulės spindulius, todėl sumažėja poreikis dirbtinai sukurti pavėsį, kuris būtinas vasarą saulėkaitoje.Atsparus esant -40 ir +130 laipsnių temperatūrai.Gamintojas suteikia 10 metų garantija.


Kaina:
440 €
PVM 21%
76,36 €

Su pašto ir administravimo mokesčiaisNuostatos ir sąlygos - Siuntimo pranešimas
 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie