ŠILTNAMIUKAS                                                            
 
     

 

LAISTYMO SISTEMOS PAPRASTOS IR AUTOMATINĖS

 

Pilnai automatinė laistymo sistema, palengvins jums augalų priežiūrą ir suteiks jums poilsio. Dabar jums nereikia palikti augalų ir prašyti savo kaimynų, kad jį palaistytu.Automatinė laistymo sistema ,automatiškai pasirūpins jūsų daržovėmis. Su mūsų sistema turite galimybę automatiškai pasirinkti laistymo dažnumą (ryte ar vakare).

Iš esmės ji veikia gana paprastai. Naktį vanduo kaupiasi, įkaista dieną ir vakare arba ryte automatiškai palaisto. Kiekvienam įrenginio tipui galite programuoti jūsų laistymo dažnumą (pasirinktinai: kiekvieną dieną, kas trečią dieną ar ketvirtą dieną, kartą per savaitę).

 Jums nereikia naudoti elektros energijos, sistema veikia su baterijomis. Su automatine laistymo pagalba lems vaisių ir daržovių žydėjimą kasmet.

Šiltnamio automatinis laistymas turi daug privalumu.

  • Jeigu naudojate vandenį iš talpos Jums reikės pakeltos talpos      šiltnamio laistymo komplekto, rekomenduojama sumontuoti laistymo filtrą      laistymo sistemai pilnai automatizuoti reikalingas laistymo laikrodis      kuris užtikrina liejimą reikiamu laiku.
  • Jeigu naudojate vandenį iš vandentiekio, Jums reikės slėgio      reguliatoriaus šiltnamio laistymo komplekto ir laistymo      sistemai pilnai automatizuoti reikės laistymo laikrodžio , kuris      užtikrina liejimą reikiamu laiku.

 Turime visokiausio tipo, laistymo sistemų. Kilus klausimams visa info tel: 860840690

 

 

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie