ŠILTNAMIUKAS                                                            
 
     

AKCIJA NAUJIEMS ŠILTNAMIAMS AGRO  

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA 


Siūlome jums šiltnamį Slavanka , kuris pagamintas iš 20x30mm,uždaro kvadratinio profilio cinkuotus lankus. Lankai yra išdėstyti 0,66m atstumu, jie yra vientisi ir be jungimų.Priekis galas vientisas/suvirintas taip pat. Danga sertifikuota su 10 metų garantija. 
Komplektacijoje dvi durys bei orlaidės iš abiejų šiltnamo galų, tvirtinimo kojos į žemę. Tai yra stiprus, rimtas šiltnamis, ne tik Jums,bet ir Jūsų anūkams 

1. Uždaras profilis. Uždaras profilis turi pranašumą prieš kitų šiltnamių profilius nes neturi griovelių, ertmių kuriose laikosi drėgmė,kaupiasi samanos ir žemės.
2. Visos metalinės dalys yra pilnai cinkuotos. Cinkavimas padeda apsiginti nuo rūdžių!
3. Lankai yra vientisi. Vientisi lankai be jungimų yra daug stipresni nei tie kurie yra iš durtinių dalių. Tuo pačiu nėra tiek varžtelių , o tai reiškia jog pučiant stipriam vėjui bei prabėgus ilgesniam laikui šiltnamio dalys neatsipalaiduos.
4. Priekinė bei galinė dalys yra pilnai suvirintos. Tai duoda šiltnamiui standumo, o durys yra vientisos su orlaide viršuje. Vientisos durys yra daug stipresnės nei tos kurios yra iš dviejų dalių.
5. Dvi durys bei orlaidės iš abiejų šiltnamio galų. Tai šiltnamis su dviem durim, o tai reiškia jog Jum nebūtina papildomai išlaidauti dedant stoglangius, Jūs turite pakankamai gerą vėdinimą iš abiejų šiltnamio galų. O ir vaikščioti daug patogiau.
6. Polikarbonato danga su 10 metų garantija.( Europietiška danga ne Rusiška)

7. Lengvas surinkimas. Šis šiltnamis labai lengvai susirenka. Kaip ir minėjome lankai vientisi ir su paruoštomis skylėmis varžtams, priekinė bei galinė dalys pilnai suvirintos ir jų surinkinėti nereikia.

 


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie