ŠILTNAMIUKAS                                                            
 
     

Pamatai ir  šiltnamio statymo pagrindai:

Norėdami turėti gerą, ilgaamžį bei tvirtą šiltnamį turite apgalvoti viską: kurioje vietoje stovės šiltnamis, kokius pamatus klosite, kokius rėmus ir šiltnamio stogo dangą pasirinksite.

Geriausia šiltanamį statyti taip, kad jo stogo šlaitai būtų rytuose ir vakaruose, tada jis bus vienodai pripildomas saulės teikiamos šilumos, kurios užteks visiems augalams. Šiltnamio nerekomenduojama statyti po obelimis ar kitais vaismedžiais, nes krintantys prinokę vaisiai gali pažeisti šiltnamio stogo dangą. Taipogi nepatariame šiltnamio statyti arti kitų medžių, kurie yra už jį aukštesni, arba kažkuriuo dienos metu meta šešėlį ant šiltnamyje augančių augalų. Patariame surasti vietą, kurioje retai pūstų stiprus vėjas.
Pamatai

Yra trys šiltnamio pamatų tipai:

Mediniai pamatai
Betoniniai pamatai

Mūsų gaminami cinkuoto metalo pamatai.( Populiariausias )

  • Mediniai pamatai yra neilgaamžis, bet pigus ir greitas būdas padaryti jūsų naujajam šiltnamiui pamatus. Deja, labai retai pigus – geriausias. Mediniai pamatai jūsų šiltnamiui nekeisti tarnaus ne daugiau nei penkerius metus, o paskui gali sukelti papildomų problemų jį keičiant nauju arba klojant betoninį pamatą, todėl jo naudoti nepatariame. Statant šiltnamį siūlome kloti betoninį pamatą:
  • Betoniniai pamatai yra ilgaamžiai bei patvarūs, todėl jums tarnaus daug ilgiau nei mediniai pamatai. Prieš klojant medinius pamatus siūlome duobę padengti pusstoriu molio sluoksniu, kad pamatas stovėtų tvirtai ir nejudėtų dėl minkštos žemės. 
  • Cinkuoti pamatai privalumas,kad ilgaamžiai bei lengvai sumontuojami.Klientai renkasi labiau nes norint šiltnamį galima pernešti į kitą vietą. Komplekte tvirtos kojos į gruntą .Lengvai sumontuosite ir tarnaus daug sezonų. 


 


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie